Kocyk Clouds Juicy Details-2Czy produkty dla najmłodszych muszą być nachalnie infantylne? Nie! Beciki i kocyki firmy Juicy Details są tego doskonałym przykładem. Niecodzienne połączenie piękna i funkcjonalności, najwyższej jakości materiałów i miłej dla oka grafiki. Czego chcieć więcej? To, czym otaczamy pociechę, ma kluczowe znaczenie dla rozwijającej się osobowości, dla tworzącego się poczucia estetyki czy kreatywności. Im częściej sięgamy po niebanalne i piękne rozwiązania, tym lepiej. Przedmioty i akcesoria, z którymi maluch ma kontakt na co dzień, powinny rozbudzać wyobraźnię, zachęcać do szukania rozwiązań, inspirować. Kiedy zacząć wprowadzać pociechę w świat zwykłych- niezwykłych rozwiązań. Najlepiej jak najwcześniej.

W dobrym stylu

Producent akcesoriów do spania dla najmłodszych- polska marka Juicy Details nie ma żadnych wątpliwości, że warto szukać niebanalnych rozwiązań i otaczać nimi najmłodszych. Rożki i kocyki Juicy Details  to nowe spojrzenie na dziecięcy design- połączenie tradycji z nowoczesnością, klasyki z nowatorstwem, estetyki z funkcjonalnością. Efekt jest fantastyczny.

Dla chłopczyka i dziewczynki

Czym beciki i kocyki polskiej marki Juicy Details wyróżniają się na tle innych? Niepowtarzalnością kolekcji, stylem i smakiem, którego próżno szukać gdzieś indziej. Zabawne motywy graficzne, subtelny, niemal niewyczuwalny haft i magiczna gra kolorem tworzą świat fantastycznych i wyłącznie pozytywnych emocji. Warto otulić w nie pociechę. Dla dziewczynki? Becik i kocyk ozdobione motywem różowych chmurek. Lekki, zabawny, subtelny – w sam raz dla małych księżniczek. Atestowana, wysokogatunkowa bawełna o podwyższonej delikatności otoczy dziecko ciepłem i uczuciem. W kolekcji dla chłopców dominuje niebieska grafika, która w połączeniu z ecru tworzy kompozycję doskonałą.

Na lata

Beciki Juicy Details rosną razem z dzieckiem. W pierwszych tygodniach służą jako klasyczny rożek, w kolejnych- jako kołderka czy mata na podłogę. Kocyki są zaś świetną propozycją na lato. Nie posiadają wypełnienia. Są lekkie, gładkie, delikatne. Sprawdzają się w trakcie spaceru, podróży czy popołudniowej drzemki.

Kocyk Clouds Juicy Details (kolor do wyboru blue/pink) – 119,00 PLN

Becik Clouds Juicy Details (kolor do wyboru blue/pink) – 129,00 PLN

Kocyk Clouds różowy Juicy Details, cena 119 PLN, www.babymama.pl

Kocyk Clouds różowy Juicy Details, cena 119 PLN, www.babymama.pl

Kocyk Clouds niebieski Juicy Details, cena 119 PLN, www.babymama.pl

Kocyk Clouds niebieski Juicy Details, cena 119 PLN, www.babymama.pl

Becik Clouds niebieski Juicy Details cena 129 PLN, www.babymama.pl

Becik Clouds niebieski Juicy Details cena 129 PLN, www.babymama.pl

Becik Clouds różowy Juicy Details cena 129 PLN, www.babymama.pl

Becik Clouds różowy Juicy Details cena 129 PLN, www.babymama.pl