Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego są niezwykle ważne. Nie tylko dlatego, że nadają pokoikowi niecodzienny, kolorowy, bajeczny charakter. Aleprzede wszystkim dlatego, że są bardzo praktyczne. Kolorowe gadżety, dodatki i dekoracje są zwykle źródłem świetnej zabawy. To właśnie one inspirują, motywują i stymulują postęp psychoruchowy najmłodszych. Odpowiednio dobrane ułatwiają rozwój osobowości dziecka, pozwalają z radością odkrywać świat i jego tajemnice, zamieniają zwykły pokój w przestrzeń kreatywną, pełną pozytywnej atmosfery i twórczej aury.

Dekoracje do pokoju dziecięcego – pudełka na zabawki

Zabawa i nauka mogą iść w parze. O ile tylko odpowiednio dobierzemy dekoracje do pokoju pociechy. Są takie przedmioty, dzięki którym edukowanie się może być przyjemnością. Pudełko Zoo Skip Hop jest na to doskonałym przykładem. To niebanalna i ciekawa ozdoba pokoju dziecka i pojemny, kompaktowy, lekki organizer na zabawki. Wystarczy odrobina fantazji, dobrze sformułowana zachęta do posprzątania i stojące w rogu lub na półce pudełko na zabawki Skip Hop, aby pociecha bez trudu posprzątała klocki, książeczki i pluszaki porozrzucane po pokoju. Dzięki takim dodatkom zwykłe czynności stają się niezwykłe.

Pudełko Zoo Skip Hop nadaje się do przechowywania najróżniejszych rzeczy- od książeczek, gier, klocków, lalek czy samochodzików, pluszowych misiów aż po dziecięce ubrania i buty. To modny, ciekawy i stylowy dodatek do dziecięcego pokoju. Jest lekki, kompaktowy, prosty w obsłudze, łatwy do utrzymania w czystości i całkowicie bezpieczny dla dziecka – nie zawiera BPA, ftalanów i PCV.

Pudełko Zoo motylek jambo Skip Hop, cena: 102 PLN
Pudełko Zoo sowa jumbo Skip Hop, cena: 102 PLN
Pudełko Zoo małpka jumbo Skip Hop, cena: 102 PL

Pudełko Zoo sowa jumbo Skip Hop, cena: 102 PLN www.babymama.pl

Pudełko Zoo motylek jambo Skip Hop, cena: 102 PLN www.babymama.pl

Pudełko Zoo małpka jumbo Skip Hop, cena: 102 PLN www.babymama.pl