Każda pracująca  mama musi pogodzić wiele ról i obowiązków: pracownika, mamy i żony. Zazwyczaj  wstaje pierwsza  i najpóźniej kładzie się spać. Organizer dla mam to może być przydatne rozwiązanie.

Stara się być dobrze zorganizowana, efektywna, odpowiedzialna i punktualna.

W życiu pracującej mamy zazwyczaj wszystko toczy się  starannie wypracowanym rytmem. Kiedy jednak dziecko zachoruje, spóźni się niania lub popsuje samochód,  od razu pojawia się chaos w życiu całej rodziny. Mama staje się nerwowa i pojawia się zmęczenie.

Jak sobie poradzić z  pracą, wychowaniem dziecka i prowadzeniem domu, nie płacąc za to skrajnym wyczerpaniem?

W takich sytuacjach pomocny okaże się poręczny i praktyczny Organizer Mamy. Ma on za zadanie ułatwić codzienne życie mamom. W Organizerze zapisuje się między innymi plan dnia, potrzebną listę zakupów, wydatki i rachunki.

Organizer  jest doskonałym rozwiązaniem dla mam, które w chaosie dnia codziennego zapisują tysiące pomysłów na kartach papieru, które zazwyczaj gubią po chwili.

W Organizerze mama może zaplanować od razu cały rok – zaznaczy, kiedy ma płacić rachunki, zrobić badania kontrolne, złożyć życzenia urodzinowe rodzinie i przyjaciołom.  Będzie mogła zapisać terminy urlopów i wyjazdów służbowych. W ten sposób wyznaczy sobie ważne cele na cały rok.

W Organizerze przewidziane są również miejsca na: adresy i ważne telefony, budżet domowy i zapisanie wszystkich ważnych obowiązków domowych lub zawodowych.

Organizer Mamy – cena 37 PLN

Organizer_2

Organizer Mamy – cena 37 PLN, www.babymama.pl

Organizer_1

Organizer Mamy – cena 37 PLN, www.babymama.pl