Zobacz imprezę baby shower w Teleexpressie.
Impreza zorganizowana przez portal www.baby-shower.pl.
Torty pieluszkowe oraz dekoracje na baby shower są dostępne w sklepie www.babymama.pl

Tort pieluszkowy składany ręcznie z pieluszek i dodatków, zapakowany w celofan, ozdobiony wstążkami i kokardami jest bardzo efektownym wizualnie a jednocześnie praktycznym prezentem na Baby Shower. Tort składa się z pieluszek jednorazowych i dodatków.

Dodatkami do tortów pieluszkowych są: przytulanki, misie z grzechotkami, piszczałki, gryzaczki chłodzące, szczoteczki do włosów, butelki, łyżeczki, śliniaczki, skarpetki, czyli drobiazgi niezbędne w pierwszych miesiącach życia. Torty wykonuje się  w różnych wersjach kolorystycznych. Najczęściej różowy jest dla dziewczynki a niebieski dla chłopca. Jeśli nie znamy płci dziecka można podarować tort żółty lub w wersji zielonej.

Torty pieluszkowe cieszą się ogromną popularnością w krajach anglosaskich. W Polsce również pojawiła się moda na ten miły prezent z okazji narodzin dziecka. Gotowy tort wygląda niezwykle efektownie i jest doskonałym i jednocześnie bardzo praktycznym prezentem dla przyszłych rodziców. W Polsce staje się coraz bardziej popularny. Często jest wręczany przyszłej mamie na „brzuszkowym” przyjęciu, zwanym baby shower.