Projektanci toreb dla mam, wychodząc naprzeciw potrzebom młodych, nowoczesnych rodziców, pokazują, że moda może iść w parze z funkcjonalnością. Torba do wózka Skip Hop udowadnia, że mama może czuć się modnie i wyglądać atrakcyjnie w każdych okolicznościach, także w czasie wyjścia z maluchem na spacer. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, ozdobiona metalowym elementem, który ma także swoje praktyczne zastosowanie- służy do przywieszania kluczy, smoczka lub zabawki dziecka. Zamiast infantylnych wzorów- design dedykowany dorosłym, zamiast pstrokatych, dziecięcych kolorów- dorosła, wyważona, modna kolorystyka. To wszystko sprawia, że bycie modną, atrakcyjną, kobiecą młodą mamą jest o wiele łatwiejsze.

Torba do wózka i na spacer

Czego najbardziej potrzebują młode mamy, by czuć się dobrze, a jednocześnie, by mieć pewność, że mają pod ręką wszystko to, co jest niezbędne w czasie opieki nad maluchem? Potrzebują nowoczesnej, modnej i wygodnej torby  do wózka (np. Duo Signature Skip Hop). To właśnie te torby spełniają wszystkie oczekiwania i wymogi młodych mam, świetnie się sprawdzają w czasie opieki nad dzieckiem. Duża kieszeń zapinana na zamek, elastyczne kieszonki na butelki, aż 10 małych kieszonek na drobne, ale bardzo przydatne drobiazgi, przegródki- to wszystko sprawia, że w torbie młodej mamie panuje ład i porządek, a mama ma pod ręką absolutnie wszystko to, co jest potrzebne, by dobrze opiekować się dzieckiem poza domem- pieluszki, ubranka na zmianę, butelkę, jedzenie, zabawki, po prostu wszystko. Jest nawet specjalna mata do przewijania. Ale w torbie znajduje się też i miejsce dla rodzica- m.in. na dokumenty, klucze do mieszkania czy kluczyki do samochodu.

Torby dla mam Duo Signature Skip Hop to rozwiązanie, które młodzi rodzice po prostu lubią. Nie tylko dlatego, że  kolekcja toreb Skip Hop jest jeszcze bardziej funkcjonalna i jeszcze lepiej łączy to, co praktyczne z tym, co estetyczne, ale przede wszystkim dlatego, że jest prawdziwie uniwersalna.

Torba Duo Signature Tonal Chevron Skip Hop cena: 269,00 PLN

 

torba dla mamy do wózka ciemnoszara Skip Hop

Torba Duo Signature Tonal Chevron Skip Hop, cena: 269 PLN

 

 

torba dla mamy do wózka szara Skip Hop

Torba Duo Signature Tonal Chevron Skip Hop, cena: 269 PLN