Pokój  dziecka to niekończący się rozgardiasz? To zupełnie normalne! Trudno zachować ład, gdy malec ochoczo poznaje świat i co rusz sięga po nową zabawkę. Są jednak skuteczne sposoby na to, by po zabawie szybko zaprowadzić porządek w pokoiku malucha i zapanować nad zabawkowym chaosem. A to wszystko dzięki specjalnym organizerom i pudełkom na zabawki marki 3 Sprouts Bardzo pojemne i bardzo praktyczne, z niebanalnym wzorem, ciekawym designem, w pełni ekologiczne- idealnie sprawdzą się zarówno w pokoju chłopca, jak i w pokoju dziewczęcym. Świetnie nadają się do przechowywania wszelkich zabawek: klocków, autek, lalek i innych. To właśnie dzięki nim w młoda mama jest w stanie szybko zapanować nad nieładem. Wystarczy wrzucić zabawki do pudełka lub organizera i gotowe. Łatwe, szybkie i bardzo pomocne.

Zawsze pod ręką

Są takie rzeczy, które każda młoda mama powinna mieć zawsze pod ręką. O czym mowa? O ukochanej zabawce lub przytulance malca, kilku sztukach pieluch, kremie pielęgnacyjnym , chusteczkach nawilżających, ubranku na przebranie i innych. Dzięki specjalnym organizerom z rączką 3 Sprouts najpotrzebniejsze rzeczy masz zawsze w jednym miejscu, zawsze w wiadomym miejscu. Sam organizer został tak zaprojektowany, by młoda mama była w pełni zadowolona: by sporo w nim pomieścić (mimo niezbyt dużych rozmiarów), by łatwo było go przenieść, by szybko i bez problemów znaleźć w nim to, na czym nam najbardziej zależy. Organizery bardzo dobrze się sprawdzają jako dekoracja pokoju dziecięcego, dobrze wyglądają także w salonie czy innym pokoju gościnnym, w którym często przebywasz z dzieckiem.

Zdrowe rozwiązania

Urządzając pokój dla dziecka, warto pamiętać, że przestrzeń, w której na co dzień funkcjonuje maluch, powinna być nie tylko ciekawa, inspirująca, kreatywna, ale przede wszystkim bezpieczna. Produkty kanadyjskiej marki 3 Sprouts wykonane są z bawełnianego płótna organicznego. Są ekologiczne, nietoksyczne, bardzo zdrowe. Nic dziwnego, że zdobią tak wiele dziecięcych pokoików na całym świecie.

Organizer z rączką bóbr 3 Sprouts – cena: 69,00PLN
Organizer z rączką iguana 3 Sprouts – cena: 69,00 PLN
Organizer z rączką ślimak 3 Sprouts – cena: 69, 00 PLN
Pudełko na zabawki wąż 3 Sprouts – cena: 79,00 PLN
Pudełko na zabawki nosorożec 3 Sprouts – cena: 79,00 PLN

Organizer z rączką ślimak 3 Sprouts – cena: 69, 00 PLN

Pudełko na zabawki nosorożec,3 sprouts

Pudełko na zabawki nosorożec 3 Sprouts – cena: 79,00 PLN

Pudełko na zabawki wąż 3 sprouts

Pudełko na zabawki wąż 3 Sprouts – cena: 79,00 PLN

Pudełko na zabawki wąż 3 Sprouts – cena: 79,00 PLN

Organizer z rączką iguana 3 sprouts

Organizer z rączką iguana 3 Sprouts – cena: 69,00 PLN