Wiele młodych mam skarży się na bóle pleców. Ciągłe noszenie malucha na rękach sprawia, że kręgosłup młodej mamy jest stale obciążony, a dolegliwości bólowe bezustannie się nasilają. Czy jest jakiś sposób na zredukowanie tych uciążliwości? Czy istnieje możliwość noszenia dziecka na rękach bez zbytniego obciążania kręgosłupa? Istnieje! Rozwiązaniem jest rekomendowane przez ortopedów nosidełko biodrowe Hipseat.

Antidotum na bolące plecy

Nosidełko biodrowe Hipseat to prawdziwa rewolucja na rynku nosidełek dla dzieci. To praktyczne rozwiązanie, które przyniesie prawdziwą ulgę bolącym plecom. Nosidełko biodrowe Hipseat jest złożone z pasa zapinanego wokół talii rodzica  oraz integralnego, bezpiecznego, rekomendowanego przez ortopedów siedziska dla dziecka. Dzięki temu plecy młodych rodziców nie są nadmierne obciążone, a maluch czuje się pewnie i wygodnie.

Nosidełko biodrowe – jak to działa

Czy wiesz, w czym tkwi siła nosidełka biodrowego Hipseat? W tym, że rozkłada ciężar wagi malucha wokół talii i bioder rodzica, odciąża bolące plecy i ramiona, redukuje dolegliwości, poprawia komfort. Ale Hipseat to najlepsze rozwiązanie nie tylko dla młodych mam i ojców, ale przede wszystkim dla maluchów. Nosidełko jest całkowicie bezpieczne dla kręgosłupa i bioder dziecka, nie krępuje jego ruchów, pozwala być blisko mamy i taty, jest stabilne i wygodne.

Nosidełko biodrowe Hipseat  zostało przetestowane przez Brytyjski Instytut Standardów. Efekt? Zdumiewający. Dzięki Hipseat noszenie szkraba jeszcze nigdy nie było takie lekki i komfortowe. Jak to możliwe? Nosidełko zostało tak zaprojektowane i wykonane, aby zdjąć cały ciężar noszonej pociechy z Twoich ramion, pleców, kręgosłupa i móc rozłożyć go równomiernie wokół talii, bioder, miednicy. Ale Hipseat to nie tylko synonim wygody nowoczesnych rodziców, ale także pełen komfort malucha. Czy wiesz, że nosidełko Hipseat zapewnia utrzymanie nóżek i bioder w naturalnej, fizjologicznej pozycji i nie krępuje ruchów malucha. To właśnie dlatego fizjoterapeuci, ortopedzi i pediatrzy z całego świata z czystym sumieniem rekomendują siedzisko biodrowe Hipseat.

Nosidełko biodrowe Hipseat,  cena: 169 PLN www.babymama.pl

fot. Dzień Dobry TVN „Gadżety na spacer z dzieckiem” Nosidełko biodrowe Hipseat,  cena: 169 PLN

 

Nosidełko biodrowe Hipseat,  cena: 169 PLN www.babymama.pl

Nosidełko biodrowe Hipseat,  cena: 169 PLN

Nosidełko biodrowe Hipseat,  cena: 169 PLN

Nosidełko biodrowe Hipseat,  cena: 169 PLN