Szukając prezentu dla noworodka i jego rodziców warto wybrać coś praktycznego i ładnego. Rożek będzie idealny, a do tego zapewni maleńkiemu dziecku ciepło i poczucie bezpieczeństwa.

Pierwsze tygodnie życia dziecka to niezwykły czas. Moment, w którym dopiero się poznajemy, odkrywamy siebie nawzajem, swoje potrzeby i pragnienia. I chociaż każde dziecko jest inne, to łączy je jedno. Co? Potrzeba bliskości, ciepła, bezpieczeństwa i miłości. Jak o nie zadbać?

Noworodek potrzebuje czasu, by odnaleźć się w nowej, pozabrzuszkowej rzeczywistości i dobrze się w niej poczuć. Czy można jakoś pomóc dziecku w przystosowaniu się do świata, w którym przyjdzie mu funkcjonować? Można. Jak? Otaczając dziecko miłością, ciepłem i zrozumieniem, dając poczucie bezpieczeństwa i bliskości. I dosłownie, i w przenośni. A specjalne rożki dla niemowląt sprawdzają się tutaj doskonale. Kolorowe, miękkie i przytulne rożki Kalamati to niecodzienne połączenie klasycznego rożka z kocykiem. Wykonane z wysokiej jakości bawełny i miękkiej, przyjemnej w dotyku tkaniny minky zapewniają najmłodszym wszystko, co najlepsze- gwarantują ciepło i bezpieczeństwo. Rożek dla dziecka szczelnie otula maleństwo, tworząc warunki zbliżone do tych, które dziecko zna z maminego brzucha. Nic dziwnego, że niemowlę czuje się właściwie zaopiekowane, jest spokojne, radosne, łatwiej zasypia i lepiej się rozwija. A antyalergiczne wypełnienie z włókniny silikonowej dba o to, aby na delikatnej skórze bobasa nie pojawiło się żadne podrażnienie czy uczulenie.

Kolejne miesiące

Młodzi rodzice cenią sobie funkcjonalne rozwiązania- takie, które rosną razem z pociechą i dostosowują się do jej potrzeb na każdym etapie rozwoju. Rożek i kocyk Kalamati sprawdza się i w pierwszych dniach życia dziecka, i w kolejnych tygodniach- gdy dziecko wyrasta z etapu szczelnego otulania, coraz lepiej czuje się poza brzuchem mamy, gdy nabywa kolejnych umiejętności i zdolności.

Pomysł na prezent

Połączenie niezwykle miłej w dotyku tkaniny minky z najwyższej jakości, certyfikowaną bawełną stanowi kompozycję doskonałą. Nic dziwnego, że kocyki cieszą się taką popularnością jako prezent na chrzcimy lub baby shower. Sprawdzają się od pierwszych dni życia dziecka, na każdym etapie jego rozwoju, zarówno w domu, jak i w czasie podróży. A użyte kolory, wzory i wykorzystane faktury stymulują rozwój malucha.

Rożek kocyk Kalamati cena 139,00 PLN różne wzory do wyboru

rożek

Rożek kocyk Kalamati cena 139 PLN www.babymama.pl

rożek

rożek kocyk Kalamati cena 139 PLN www.babymama.pl