Przedmiotem, które wymaga stosowania specjalnych standardów dotyczących czystości jest smoczek. W takiej sytuacji pomocny może być sterylizator smoczka. Ponieważ bakterie przenoszone na smoczku mają bezpośredni kontakt z układem pokarmowym dziecka, musi być nieskazitelnie czysty i regularnie sterylizowany. Aby rodzice mieli pewność, że smoczek jest pozbawiony wszystkich zarazków, warto do jego sterylizacji używać profesjonalnego urządzenia. Jednym z nich jest sterylizator do smoczka Duccio 40 settimane.

Mały, poręczny, o wielkiej mocy

Sterylizator do smoczka Duccio 40 settimane wydaje się być niezbędny w każdym domu. Ze sterylizatorem pozbawianie smoczka bakterii nigdy nie było tak proste i szybkie. Wystarczy umieścić smoczek w pojemniku, wcisnąć przycisk i po trzech minutach smoczek jest czysty i gotowy do ponownego użytku. Już nie będziesz musiała zastanawiać się ile minut smoczek musi być gotowany we wrzątku. Gdy urządzenie skończy pracę powiadomi Cię o tym melodyjką. Sterylizator do smoczka Duccio 40 settimane jest mały i poręczny, zmieści się nawet do torebki. Jego użycie nie wymaga żadnych środków dezynfekujących! Dodatkowo można go zasilać bateriami typu AAA (tzw. mini-paluszki). Dzięki temu sterylizator możesz wziąć ze sobą za każdym razem, gdy wychodzisz ze swoim maleństwem. Nie będziesz musiała już zastanawiać się czy smoczek, który upadł twojemu maleństwu na podłogę, po opłukaniu wodą jest dla niego bezpieczny. Szybka praca sterylizatora pozwoli Ci w trzy minuty mieć pewność, że na smoczku nie ma już żadnych zanieczyszczeń ani bakterii. W ten sposób dbasz nie tylko o higienę swojego maleństwa, ale także o jego bezpieczeństwo. Przy częstym używaniu smoczka przez niemowlę sterylizator powinien być używany nawet kilka razy dziennie. Jama ustna jest miejscem, w którym gromadzi się wyjątkowo duża ilość bakterii. Dlatego tylko regularnie myjąc i sterylizując smoczek masz pewność, że bakterie nie namnażają się i nie stanowią zagrożenia dla twojego maleństwa.

Sterylizator do smoczka Duccio 40 settimane działa na promieniowanie UV i możesz w nim sterylizować zarówno smoczki lateksowe jak i silikonowe. Jest łatwy w użyciu – nie wymaga stosowania żadnych środków chemicznych czy kosmetycznych, nie trzeba też wlewać do niego wody. Dzięki temu nie wytwarza pary i jest całkowicie bezpieczny w użyciu. To niezwykle sprytne i przydatne urządzenie. Gdy tylko przekonasz się jak łatwe i szybkie może być sterylizowanie smoczka już nigdy nie będzie mogła się bez niego obyć!

Sterylizator do smoczka Duccio 40 settimane, cena: 89.00 PLN www.babymama.pl

sterylizator-do-smoczka-duccio-40-settimane-2